Nasz hotel dla psów jest całoroczny, czynny codziennie. Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny. Przyjęcie i wydanie pupila może odbywać się w późnych godzinach wieczornych jak i we wczesnych godzinach porannych, oczywiście po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.
Kojce dla psów znajdują się w ogrzewanym pomieszczeniu, aby naszym ulubieńcom zapewnić komfortowe warunki. Pomieszczenie to zapewnia przyjemny chłód latem.

Gwarantujemy wybieganie psa podczas zabawy. Dysponujemy wybiegiem trawiastym dla psów, gdzie biegają, bawią się, aportują pod bacznym okiem opiekuna. Karmienie odbywa się według życzeń klienta.
W dniu przywiezienia psa do hotelu pobieramy opłatę za cały okres z góry. Następnie podpisujemy umowę hotelową w której zamieszczamy informację dotyczącą zdrowia, żywienia i upodobań Państwa Pupila.

Zalecamy:
Przed pierwszym pobytem psa w hotelu zachęcam do odwiedzenia naszego hotelu.
Pies ma wówczas możliwość poznania nas, jak również zapoznania się z nowym miejscem. Proszę jednak o wcześniejsze umówienie wizyty (mam dzieci, które chodzą do szkoły, przedszkola, zdarza się, że wyjeżdżam zrobić zakupy, do lekarza itp.).

Wymagamy:
– Przyjmujemy łagodne psy, które nie są agresywne wobec innych psów.
– Przyjmujemy zdrowe zwierzęta, posiadające książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami;
– Psy powinny być wyposażone we własne posłanie lub kocyk, smycz i obrożę, swoją ulubioną zabawkę;
– Pupile muszą być odrobaczone i odpchlone;
– Każdy piesek musi zostać wyposażony we własną karmę i przysmaki.

UWAGA!!!
Nie przyjmujemy suk w okresie cieczki – suczka przyjeżdżając musi być minimum 2 tygodnie po ruji, ze względu na bezpieczeństwo pozostałych gości.
Nie przyjmujemy psów ras agresywnych oraz psów, które agresywnie reagują na inne psy.